Oświecenie

Oświecenie to stan, w którym jesteś ponad Ego. Tutaj nie zachowujesz się emocjonalne, nawykowo lub ekspresyjnie. Twoje wdrukowane oprogramowanie przestaje istnieć. Jesteś Tu i Teraz.

Czas jest względy, a Ty jesteś jedynie obserwatorem. Obserwujesz wszystko, co dzieje się wokół Ciebie, mając poczucie perfekcjonizmu miejsca i odpowiedniego w nim czasu. Czujesz, że to, co robisz, jest perfekcyjne i nie masz chęci robienia czegoś innego.

Twoje Ego jest nieme, zagłuszone i nie ma możliwości powrotu. Za każdym razem działasz perfekcyjnie, bez planowania tych działań. Nie wiesz skąd się wzięło to działanie bez planu, lecz jest najskuteczniejsze i sprawcze, bez najmniejszego wysiłku.

Celem staje się prowadzenie innych, bo jesteś świadomością. Realizujesz misję i powołanie. Oświecenie to głęboki poziom przywódców duchownych, którzy płacą za swą wyjątkowość własną śmiercią. Większość społeczeństwa ich nie rozumie, bo żyją aby inspirować i prowadzić ludzkość w nowe, nieznane będąc w głębokim stanie flow.