Management time

Planuj i działaj zgodnie z priorytetami. Proste zdanie, ale jeśli nie masz odpowiednich narzędzi, trudno będzie wprowadzić je w życie. Każdego dnia usprawniam i doskonalę mój system zarządzania sobą. Sukcesy, które osiągam każdego dnia są najlepszą rekomendacją – on działa. Mogę cię tego nauczyć.

 

Mogę przedstawić Ci możliwości zarządzania sobą w czasie, o których czytałeś pewnie w różnych książkach. Pokazać Ci w jaki sposób prowadzę swój kalendarz, w którym określam swoje priorytety. Możesz posłuchać o tym w jaki sposób to robię włączając mój kanał na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=huPL4G0GHh4&t=216s

 

Podczas spotkań ze studentami najczęściej jestem pytany o możliwości zarządzania sobą w czasie i tego, w jaki sposób można być tak wydajnym, jak ja jestem. Jest mi bardzo miło, bo dzięki temu mam potwierdzenie, że to co stworzyłem, a właściwie połączyłem w całość już istniejące teorie, jest inspirujące dla ludzi, którzy tak, jak ja, pragną więcej.

 

Zarządzanie sobą w czasie to wzięcie odpowiedzialności za swoje życie, określenie wartości oraz pozostanie im wiernym. Na tym etapie najczęściej następuje porażka, bo w określaniu celów jesteśmy świetni, gorzej wychodzi konsekwentne trzymanie się postanowień. Dlatego tak ważne jest, i to powtarzam studentom i klientom, słuchanie swojego wnętrza, poznanie prawdziwych pragnień i odwoływanie się do nich w chwilach zwątpienia.

 

Wartości pomagają w podejmowaniu decyzji i wspierają Twoją wolę. Oczywiście pod warunkiem, że będziesz działać zgodnie z nimi. Praca nad nowymi nawykami, które przybliżą cię do celu, to wejście do nowego świata i opuszczenie bezpiecznej strefy komfortu. Jednak w perspektywie długoterminowej to jedyna i najbardziej słuszna droga.

 

Jednak to tylko część tego, co należy zrobić w długoterminowym działaniu. Najwięcej pracy należy poświęcić uważności i skupieniu na sobie. Do tego dochodzą techniki i narzędzia ułatwiające codzienne działanie, które przybliża Cię do osiągnięcia celów. Szczegółów i harmonogramu takich działań dowiesz się podczas spotkania w świecie www.goformore.pl do którego teraz masz już dostęp.

 

Możesz pozostać tym, kim jesteś dzisiaj. Określić stopień zadowolenia z własnego życia, rozejrzeć się wokół siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czy już wszystko mam, czy to mi wystarcza. Możesz jednak zastanowić się, czy chcesz czegoś więcej. Czy chcesz wstawać codziennie z nową energią i radością. Czy chcesz być zadowolony z pracy i własnego życia. Czy chcesz mieć więcej czasu dla rodziny i na realizacje swoich pasji. Czy chcesz nauczyć się umiejętnie zarządzać sobą, aby sięgać po więcej. Jeśli czujesz, że za murem Twojej niepewności i strachu jest świat, w którym chcesz żyć – pomogę ci zburzyć ten mur. Go For More!