Go For More

„Czego chcesz więcej w swoim życiu?” – to pytanie często zadaję podczas szkoleń i warsztatów, które mam przyjemność prowadzić. Celowo kładę nacisk na sformułowanie „w swoim życiu”. Chcę wiedzieć, czy osoba, którą o to pytam dobrze rozumie to, czego chce i czy jest w stanie wziąć za te pragnienia pełną odpowiedzialność.

 

Chcę więcej pieniędzy, chcę więcej wolnego czasu, chcę więcej szczęścia… To odpowiedzi udzielane najczęściej. I niezmiennie zastanawiam się, dlaczego ludzie te pragnienia chcą otrzymać, zamiast wyciągnąć rękę i po nie sięgnąć. Oczywiście, sięgnięcie po to, czego się pragnie wymaga pracy, czasem ciężkiej i konsekwentnej. Ale unikanie działania niczego nie załatwi, jedynie czas upłynie, a człowiek nadal będzie siedział w miejscu i czekał aż „los się odmieni”. Los sam się nie odmienia, trzeba mu pomóc.

 

To w gruncie rzeczy nie jest trudne, a jeśli posiadasz odpowiednie narzędzia i umiejętności, dokonasz tego. Jedyne, co trzeba zrobić to przyjąć, że odpowiedzialność za życie i to, czy odniesiesz w nim sukces, czy osiądziesz na mieliźnie, zależy tylko tylko od Ciebie. To Twoja odpowiedzialność, przyjmij ją na barki. Ustalenie celu, priorytetów, nauka zarządzania sobą w czasie, pozwalają osiągać to, na czym Ci najbardziej zależy. Czy to będą wyższe zarobki, czy więcej wolnego czasu, czy szeroko pojęte szczęście – te pragnienia są w zasięgu Twojej ręki. Sięgnij po nie!

 

Słuchając moich studentów często zastanawiam się, jakich narzędzi mogę im dostarczyć, aby wreszcie odnaleźli w sobie pragnienie sięgania po więcej. Pracowałem ponad rok, zbierałem odpowiednie osoby, by stworzyć swoisty dream team wyjątkowych ludzi i połączyć ich w idei budowania świata Go For More.

 

Wyobraź sobie że za niecały rok od dnia dzisiejszego będziesz w zupełnie innym punkcie swojego życia. Przez 10 miesięcy będziesz pracować nad sobą intensywnie, a ja będę dla Ciebie drogowskazem. Pokażę Tobie narzędzia, dzięki którym przestaniesz tylko fantazjować, a zaczniesz sięgać po swoje pragnienia. Pieniądze, lepsze zarządzanie czasem, szczęście – to wszystko czego chcesz więcej w swoim życiu. Nie obiecuję, że droga będzie dla Ciebie łatwa, obiecuję jednak, że za każdym zakrętem zauważysz zmiany i progres, a ja pomogę Ci w tych najtrudniejszych momentach. Pomogą Tobie również inni, bo chociaż drogę musisz przejść samodzielnie, to nie będziesz na niej samotny.

 

Wszystko, co osiągniesz będziesz zawdzięczał swojej ciężkiej pracy, jednak efekt będzie wart wszystkich wysiłków. Jak to brzmi, podoba Ci się idea świata Go For More? Jeśli tak, śledź moje social media, ponieważ tam na początku sierpnia pojawi się więcej informacji. Jeśli wciąż się wahasz – również odwiedź mnie w sierpniu, przekonam Cię, że warto podjąć wyzwanie. Do zobaczenia!