Akcesoria do zarządzania

Gdy zaczynałem rozwijać swoja karierę musiałem nauczyć się pracy z kalendarzem. Był on wtedy grubości książki i ważył swoje. Obecnie wszystkie najważniejsze narzędzie skondensowane są w aplikacji na smartphone. To nieoceniona wygoda, jednak tak jak w przypadku pracy z kalendarzem, pracy z aplikacjami również trzeba się nauczyć. 
Korzystam z dobrodziejstw i zdobyczy technologii. Dzięki aplikacjom utrzymuję równowagę w codziennym życiu. Planuję w kalendarzu działania, ustalam priorytety, oznaczam alerty i przypomnienia dla konkretnych spraw. Dzięki temu jestem w stanie lepiej zarządzać swoim dniem i rozdzielić czas skutecznie tak, by mieć go wystarczająco dużo zarówno na pracę, jak i dla mojej rodziny.
 
Wiele razy słyszałem, że ważny jest sukces w jednym obszarze życia i nie da się zarabiać dużo pieniędzy i być dostępnym dla rodziny. Osoby lansujące takie tezy nawet nie zająknęły się o potrzebie czasu dla samego siebie. Rozumiem to myślenie – tak działają ludzie nieznający narzędzi do zarządzania sobą w czasie. Jednak od zawsze wiedziałem, że nie chcę tak żyć, więc szukałem, uczyłem się i doskonaliłem umiejętność korzystania z wypracowanych dobrych praktyk. Ludzie sukcesu, o których tyle czytałem potrafili łączyć sukces zawodowy z udanym życiem rodzinnym i czasem na własne pasje. Wiedziałem, że ci ludzie nie są kosmitami i skoro oni to osiągnęli, to ja też mogę.
 
To nie jest fizyka kwantowa, każdy może (przy odpowiednim wysiłku i pracy) nauczyć się, jak korzystać z dostępnych narzędzi. Każdego dnia konsekwentnie trzeba zaplanować sobie 1440 minut. Z czasem wejdzie to w nawyk.
 
Czy jest możliwe, aby firma – spółka zarabiała godne pieniądze oraz rozwijała się zdobywając nowych kontrahentów czy inne rynki, działała bez zarządzania? Czy możliwe jest, aby każdy w takiej firmie otrzymał wypłatę na czas, skoro nikt nie ustalił minimalnego progu dochodu? Czy możliwy jest rozwój bez ustalenia celu, wizji i misji firmy? Jestem pewny, że znasz odpowiedzi na te pytania.
 
Daję Tobie do ręku narzędzie, które pomoże Tobie wnieść nową jakość do życia. Nie zrobi tego za Ciebie, ale pomoże rozwiązać problem zarządzania sobą w czasie. Głęboko wierzę, że każdy z nas tak naprawdę to potrafi, potrzebuje jedynie narzędzia, które uczyni ten proces bardziej skutecznym.
 
Aplikacja skrojona na Twoją miarę – przypomnienia, które będą zmuszały do wykonania zaplanowanych działań, bez wymówek. Przypomną Ci o Twoim celu, do czego dążysz i dlaczego musisz zrobić to, co masz w planach. Nasza aplikacja zmotywuje Cię do działania, dzięki niej codziennie będziesz mieć swój cel przed oczami.
 
Szkolenia, które prowadzę z tematu zarządzania sobą w czasie były dotąd dostępne dla zamkniętego grona osób. Postanowiłem to zmienić dzieląc się moją wiedzą oraz doświadczeniem. Dlatego ruszam ze szkoleniami otwartymi. Aby opanować sztukę zarządzania sobą jak dobrze prosperującą firmą, musisz w pierwszej kolejności zaplanować sobotę 6 października 2018 roku, kupić bilet i przyjechać do Torunia. A tu podczas szkolenia zdobędziesz wyjątkowe umiejętności i akcesoria do zarządzania sobą w czasie. Do zobaczenia.