Akademia People Helper

GoForMore

W świecie Go For More oferujemy trzy etapy rozwoju.
Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ścieżka Rozwoju

1. Szkolenia

To pierwszy etap, który pomoże Ci spojrzeć obiektywnie na swoje dotychczasowe życie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, przekażemy Ci wiedzę oraz pokierujemy rozwojem twoich kompetencji w przystępny i ciekawy sposób.

2. Warsztaty

Są one kolejnym przystankiem na krętej drodze do sukcesu. To czas, aby zaktualizować swoje oprogramowanie i odbyć rzetelny rachunek sumienia: co mogę zmienić w swoim życiu? Będzie to możliwe dzięki bezpośredniej i szczerej relacji z trenerem.

3. Wyjazdy

Ostatni etap Twojego rozwoju. Po tym jak poznasz samego siebie, otrzymasz solidną dawkę wiedzy, a także rozwiniesz swoje kompetencje... przyjdzie czas na pobudzenie najskrytszych emocji, które w Tobie drzemią. Już nic nie będzie w stanie Cię powstrzymać.

Zobacz pełną ofertę

O marce

Obserwujemy otoczenie, aby zareagować na czas... bo świat brnie do przodu. Rządzi nim informacja. Mając nieaktualne oprogramowanie daleko nie zajdziesz. Pytanie: czy chcesz to zmienić? Zapewnimy Ci aktualny system operacyjny. Pomożemy Ci zrealizować twoje pragnienia, wykorzystując doświadczenie zdobyte w ciągu długoletniej praktyki trenerskiej mentora – Tomasza Grzelaka.

Badamy rynek szkoleniowy oraz potrzeby przedsiębiorców i tym samym widzimy nieustanną potrzebę rozwoju. Postanowiliśmy zbudować przestrzeń, która umożliwi Ci pójście o krok dalej, niż inni. Dzielimy się tym, co potrafimy.

Pierwszy krok musisz wykonać samodzielnie. Musisz uświadomić sobie, że to właśnie Ty masz wpływ na to, w jakim miejscu będziesz za parę lat. A my pomożemy Ci to osiągnąć. To nasza misja. W świecie Go For More podniesiesz swoje kompetencje, zrealizujesz powzięte plany i ustalisz wartości, jakimi powinieneś kierować się w życiu.

Sięgnij po WIĘCEJ z GoForMore
Design by social time